Myth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WeplaEs - Myth Clanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Clan Myth Kuruluş Bildirisi

YazarMesaj
RoveRRandoM
Admin
RoveRRandoM

Clan Myth Kuruluş Bildirisi Empty
MesajKonu: Clan Myth Kuruluş Bildirisi   Clan Myth Kuruluş Bildirisi I_icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 5:25 pm

"Clan Myth" 03-Mayıs-2010 tarihinde kurulmuştur.Clanımızın kurucusu SOVYOKBABAYRGUN olup clan içi alınacak bütün karar ve yetkiler kendisine aittir."Clan Myth" in kuruluş amacı Warcraft 3 -WeplaEs serverı'nda DOTA Allstar modunu oynayan yakın arkadaşların bir çatı altında toplanıp beraber bu oyunu oynayıp zevk almaları ve diğer WeplaEs clanlarıyla maç yapma isteğidir.Kuruluş amacı ve olmazsa olmazları arasından, 'sevgi ve saygı'ya öncelik vermiş bir klanın mensubu olarak, varlığımızı sürdürmek, bulunduğumuz ortamlarda kurallara uymayı prensip haline getirmek,
tüm büyüklerimiz ve küçüklerimiz ile rakiplerimize saygılı olmak üzere biraraya gelmiş bir topluluğuz.

İDARE VE YÖNETİM

a-)Klanı klan lideri yönetir,Klanın her türlü durumundan birinci derecede sorumlu olan Liderdir.
b-)Yönetim kadrosundaki azalar 3 ayda bir yönetim arasında yapılacak olan oylama ile tavsiye olunan yönetime dahil olacak klan üyelerinden en fazla 1 adet seçerler veya seçmezler.
c-)Klan yönetimi, forum yönetimi ve server yönetiminde görev alacak olan üyeleri Klan Lideri belirler.Bunlar forum moderatörleri, Klan yönetim kurulu üyeleri ve server adminliğinde görev alacak olan üyelerdir.
d-)Klanın esas kurucuları arasında bulunan üyeler,olağanüstü haller hariç "Clan Myth"’ın her zaman fahri temsilcileri ve sembolleri olarak kabul edilir.Bu üyelerin gerekli görüldüğü haller içinde mutlaka "Clan Myth" kuralları ve geleneklerine göre sözleri dinlenir fikirlerine başvurulur.
d-)Klan yönetimi Klan Liderinin görevini kişisel nedenler yüzünden geçici olarak yapamayacağı durumlarda görevi kendi arasında yapacağı bir oylama ile başka bir yönetim kurulu üyesine verir.
https://clanmyth.yetkin-forum.com

Clan Myth Kuruluş Bildirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clan Myth Hayırlı olsun :)
» Clan Maçı Dönemi Hakkında